CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Seçilmiş Milletvekilleri Aranıyor

Son seçimde Kastamonu tercihini yaptı.

Ak parti 2 milletvekili

Cumhuriyet Halk Partisi 1 milletvekili ile Kastamonu’yu Meclis’te temsil edecek. İlçemize yeni hastane binası için bir dizi çalışmalar gerçekleştiren Murat DEMİR’in bu çalışmalarını kim devam ettirecek.

Özel davet harici ilçemizi ziyarete bile gelemeyen kürede çıkan yangında sosyal medyada ağıtlar yakan Kastamonu için mi yoksa partisi için mi sözcülük yapan CHP vekilimi bu hastane ve yol projelerini devam ettirecek?

Yoksa bir kaç dönemdir milletvekili olup ilçemize Murat DEMİR ile müjde verip sosyal medyada görünmeyen sırra kadem basan diğer 2 milletvekili mi yapacak.

İl merkezinden seçilen vekil ilçelerin durumundan anlamaz davet edersin gelir sarı yazma takarsın bir konuşma yapar göz boyar siz bununla bir kaç sene idare edersiniz.

Seçilen 3 vekil Meclis dışında hangi ilçelerin sorununu dinliyor yada ziyaret edip bunlara kulak veriyor ?

Milletvekilini İl merkezinden seçtiğimiz yetmemiş gibi bir de hiç adam kalmamışcasına Sinopluyu gelip koskoca Kastamonu milletvekili yapmak bizim en büyük ayıbımız değilmidir

Şimdi seçilen vekiller bizim hastane ne durumda yolu yapıldı hastane yok hastalar Kastamonu’ya sefer ederken sizlere ne kadar dua etse azdır.

Hastane sebebiyle 100km üzeri yol gidenlere ALLAH (C.C) SABIR

Hastane ve doktorsuzluk yüzünden vefat edenlere ALLAH’tan RAHMET

Bunca şeyi görüp bilip kılını kıpırdatmayan sizlere YAZIKLAR OLSUN

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın