CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Murat DEMİR için imza kampanyası başlatıldı

Ak Parti Kastamonu 3’üncü sıra Milletvekili adayı Murat DEMİR milletvekili seçimini 3’üncü sırada olması nedeniyle kaybetmesi Kastamonu halkı için hayal kırıklığı yarattı.

Kastamonu İçin en aktif çalışan ve en çok sevilen milletvekilini 3’üncü sıradan aday gösteren Ak parti yönetimine gönderilmek üzere kabineye alınması İçin imza kampayası başlatıldı.

KAMPAMYA İÇERİĞİ ŞU ŞEKİLDE

Kampanyaya Gitmek İçin TIKLAYIN

sn murat DEMİR’in ak parti millet vekilliği boyunca memleketimiz kastamonuda aktif calismasi kastamonu halki tarafindan çok sevilmiş ve  taktirle karsilanmiştir.memleketimiz kastamonuya kazandirdiği şuan sayamayacagım kadar hizmetleri ve projeleri olmuştur, en onemlisi onu kastamonu halkina sevdiren ozelliginden biriside insanimiza tepen bakmamiş köylusuyle,esnafiyla,garbaniyla,bizzat ilgilenmiş,sorunlarini bizzat dinlemis her kesimle kucaklaşmiştir,,kastamonu insaninin yillardir bekledigi hizmetlere sn murat DEMİR sayesinde kavuşmustur,,, son seçimlerde 3. siradan vekillige aday gosterilmiş ve üzüntüyle soylemek durumundayim,vekilli kazanamamıştır..buradan yazarak sn murat DEMİR,vekilimizin çalişmalarini,hizmetlerini,hoşgönulluğunü anlatmamiz imkansiz,,, sn murat DEMİR’in kastamonu halki tarafindan nasil sevildigini ve takdir edildigini anlamak için kastamonulu olmak gerek.

 Memleketimiz kastamonuya yapilan hizmetlerin ayni şekilde devam etmesi,ve yeni bir kastamonu yapmak için sn.murat DEMİR, vekilimizi yine sahada goremek istiyoruz ,, baskanlik kabinesinde gorevlendirilmesini bu mümkün değilse ,,hizmetleri ayni şekilde yürütebileceği bir görev verimisini istiyoruz

  gereğinin yapilmasini arz ederiz

Dikkatinizi Çekebilir:
1 yorum
  1. Nuri Diyor

    Bu güzel insanı aramızda görmek beni veya başkasını ziyadesiyle memnun edecektir.parti gözetmeksizin, ilk defa CIDE için çalışan bir dosttu. Cumhurbaşkanınıza duyurulur.

Cevap Bırakın