CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Kandil Mesajları

Böyle değerli bir geceyi sevdiklerinizle paylaşmak, onlara da bu gecenin önemini duyurmak hepimizin derdi olmalıdır.

En Güzel Regaib Kandili Mesajları Resimli

Regaib Kandili Kutlama Mesajları
Regaib Kandili
Affımıza vesile olması dileklerimle, Regaib Kandilinizi tebrik ederim.

Rağbetimiz başkaca hiç bir şeye değil, sadece O’na olsun ki, her gecemiz Regaib olsun. Hayırlı Kandiller.

Resimli Regaib Kandili Kutlama Mesajları

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Ağaçtan dökülen her yaprak duacınız, Kur’an-ı Kerîm yoldaşınız olsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Mübarek aylara selam olsun. Selam olsun ey Regaib.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı, anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Regaib Kandilinizi kutlarım.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaib kandilinizi tebrik ederim.

Regaib Kutlama Mesajları
Resimli Regaib Kandili Mesajları

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutlu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimiz, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Regaib Kutlama Mesajları Resimli
Regaib Kandili Mesajları

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadarbol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Bu mübarek gece, Cenab-ı Hakk’ın kulluk kapısına daha fazla yaklaşmamıza, yeniden tazelenmeye, tevhid ve vahdette buluşmaya vesile olsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Üç ayların gelişiyle birlikte gönüllerimizi itminana kavuşturan rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin, ülkemizden başlayarak dalga dalga tüm insanlığı kuşatmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

“Allah’ım! Aziz milletimiz ve bütün Müslüman kardeşlerimiz için Recep ve Şaban ayını mübarek kıl ve Ramazan ayına hayırla kavuşmayı bizlere nasip eyle. Amin.” Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece ahdimizi yenilemeye, misakımız kuvvetlendirmeye vesile olsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Regaib Gecesi, zamanın ve mekanın hakkımızda şahitlik yapacağı adalet ve hesap günü geldiğinde hesabını verebileceğimiz bir maziye imza atmak, bizden sonraki nesillere hayırla yad edileceğimiz iyi bir gelecek ve yaşanabilir güzel bir dünya bırakmak için muhasebe vaktidir. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Kitabımız Kur’an, yolumuz Hazreti Muhammed’in sallallahü aleyhi ve sellem yoludur. Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Aşk’tır. Allah’a uzanan kutsal bir yoldur. Şuuru ile nefes almanız dileğiyle. Aşk’ımız mübarek olsun.

En güzel dua, başkasının haberi olmadan edilendir. Adınızın bugün çokça anılması dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

Regaib istemek demek! Biz de hayırlar isteriz ya Rab! Biz de bağışlanmak dileriz ya Rab! Bizleri de affeyle! Bizlere de hayırlar ver. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.