CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Kadir Gecesi Mesajları

İslamin dünyansının kalbi olan leyle i kadir yani kadir gecesi ayında tüm müslümanlar arasında idrak edilen mübarek ve fazileti çok olan bir önemli gecedir.

Bir taraftan da Ramazan-ı Şerifin kalbi olan mübarek Kadir Gecesine kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Ya Rabbi, ölünceye kadar ibadet etmemizi, ömrümüzün hayırlı amellerle sona ermesini nasip et ve Cennetini ihsan eyle! Kadir geceniz mübarek olsun nice güzel kadir gecelere inşaALLAH

Duayı kabul eden, istemeyi veren, murat edince el açtıran, ancak sevdiği kuluna dua ettiren RABBİM. Ellerimizi bu gece boş çevirme inşallah. Kadir geceniz mübarek olsun

Kuran da Kadir Gecesi için LeyIetüI kadri hayrun min eIfi şehrin Kadir Gecesi bin aydan hayırIı bir gecedir diye buyuruIuyor. Bu nedenIe bu geceyi ihya edeIim.. Kadir geceniz hayırIı oIsun

İnsan, çaresiz değildir. Duasızdır! Kadir geceniz mübarek olsun

Hidayet veren Allah’ın yardımı olmadan dünyada hiç kimse doğru yolu bulamaz. Kadir kandiliniz mübarek olsun.

GüI-i Muhammed-i oIanIara seIam oIsun, seIam diyarından geçenIere bahar oIsun, gönIü hazan oIanIarın gönIü güIistan oIsun, mübarek ve kutIu oIsun Leyle i kadriniz.

Böyle bir geceyi nasip eden Allah’a hamd eder feyzi ve bereketi sizin ve ailenizin üzerine olsun inşaallah.

Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı Kandiller..!

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul Kadir Geceniz mubarek olsun!

Allah size sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Kadir Geceniz mübarek olsun…

Bizlere bir ikram olarak sunulan bu kutsal Kadir Geceniznde dualarımızdan insanlığın huzuru, sevgi ve kardeşliğin sağlanması ve devamı için bizlere daha fazla güç, iman vermesi için yakaralım. Sevgide sağlam ve cömert bir ruha sahip olmak için de yardım dileyelim. Dualarınızın kabul olması dileğiyle Kadir Gecenizniz mübarek olsun…

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, İnsanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır beraberce kutlamak için… berat geceniz mübarek olsun.

Şeamet dini, gayret dini ancak Müslümanlıktır. Hakiki Müslümanlık en büyük kahramanlıktır” Kadir Gecenizniz mübarek olsun.

 AIIah’ım, mübarek günIer, geceIer hürmetine Ya Rahman! Rahmetinde sınır tanımayan! Rahmetini, merhametini çekme bir an biIe üzeremizden. Kadir geceniz mübarek olsun.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir Gecenizniz hayırlara vesile olsun.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın