CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Bir CİDE’li sanatçımız daha oldu

Adını, Balat’ta kendi ahşap atölyesinde verdiği konser performanslarıyla duyuran Mert Erşahin’in, “Aşık Olmayız Korkma” şarkısının klibi Netd üzerinden yayına girdi. Sözü ve müziği Mert Erşahin’e ait olan şarkının, düzenlemesi Mehmet Tan tarafından yapıldı.
Klibin senaryosu ve yönetmenliğini ise Mert Erşahin üstlendi.

Kalbi ile beyni arasında kalan bir adamın hikayesinin metaforlar üzerinden mizahi bir dille anlatıldığı klibin çekimleri 21 saat sürdü. Klibin tamamı Mert Erşahin’in doğup büyüdüğü Balatın en renkli ve bilinen sokaklarında çekildi.Ayrıca, çekim ekibinde yer alanlar ve klipte oynayanlar Mert Erşahin’in yakın çevresinden oluşurken, klip boyunca çayıyla, kahkasıyla Balat halkı da onu yalnız bırakmadı.

Mert Erşahin Hakkında
1987 yılında İstanbul’da doğan Mert Erşahin, aslen Cide’lidir Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. Çeşitli reklam ajanslarında metin yazarlığı yaptıktan sonra; bir süre sinema sektöründe çalıştı. 2013 yılında severek çalıştığı bu dünyayı geride bırakıp, müziğe daha fazla zaman ayırabilmek adına, dede ve babadan miras aldığı ahşap atölyesini revize etti ve Atölye Kafası’nı kurdu. Bu atölyeye kurmuş olduğu sahnede 2016 yılından beri düzenli olarak verdiği konserler ile dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor…

Cevap Bırakın