CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Aç Tavuk Buğday Ambarını Sapıttı !

Bazı insanların yüz derisi manda derisi kadar kalındır ve asla kızarmaz,utanmaz,arlanmazdır.

Çok merakla bir yazı bekliyordum ama iki sayfalık bir yazı beklemiyordum. Üşenmeden onca kelimeyi büyük ustalıkla nasıl yan yana getirdiniz hayran olmamak elde değil.

İlçemiz denizi,doğası,halkıyla mükemmel şirin bir şehir ancak bu güzel şehre bir taş koymamış insanların ilçeyi savunmasını gülerek izliyorum.

İzlerkende kendime soruyorum !

Siz değilmiydiniz SELAHATTİN DEMİRTAŞ’a özgürlük isteyen adamı CİDE’ye davet edip bir güzel ağırlayıp bu güzel şirin ilçeyle özdeşleşen sarı yazmayı boynuna bağlayan?

O BENDİM DEĞİL Mİ ?

Siz değilmiydiniz? GÜLTEN KIŞANAK ile Diyarbakır’da aynı kareye giren bayan milletvekilini CİDE’ye davet edip aynı tarifeyi uygulayan? Yemekler,eylenceler,konferans ve konuşmalar derken ne geçti elinize bir çivi çakabildiniz mi CİDE’ye

Önüne gelene bağladınız sarı yazmayı bu vekile bağlamadan olmazdı onu yaptınız.

O DA BENMİYDİM ?

Şimdi kalkmış verilen sözler reklam panolarında kalmış diye feryat figan bir yerlere taş atıyor. Taşı atın yalnız CİDE’yede bir taş koyun ki insanlar sizi ciddiye alsın.

Hani panolarda kalan sözler vardı ya hazır vekilde çıkarmışken peşine düşüp indirin panodan ancak yapılması planlanan projeler değil yeni projeler üretin yapılacak olan projeler şuan bitmiş olsaydı belki övünmekten sosyal medya’da gündem YouTube’ Trend olmuştunuz bile

Uzun lafın kısası Kastamonu’da adam mı kalmadı gidip Sinop’luyu vekil yaptınız ?

Elinizde bulunanın kıymetini bilmezseniz  aç tavuk misali buğday ambarını daha çok görürüz

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın