CİDE YAŞAM PORTALI
En Gelişmiş Haber ve Yaşam Portalı

Kültür Sanat Festivali Farklı Kutlanacak

Milletvekili Murat Demir, Cide’de düzenlenen Yerel Buluşmalar toplantısında bu sene 22.si kutlanacak olan Rıfat Ilgaz, Sarı Yazma Kültür ve Sanat Festivalinin görkemli olması için hiçbir fedakârlıktan kaçılmayacağını açıklamıştı. Sponsorlar ve sanatçılar ile görüşmelere başlandı. Türkiye çapında ünlü sanatçılar ile görüşülüyor, sponsorlardan destek sözleri alındı.

Belediye Başkanı Nejdet Demir’in, Rıfat Ilgaz festivaline katılacak sanatçılara destek vermeye hazır olduğu öğrenildi. Sponsorlar arasında Den Den Yatçılık Tamer Köseoğlu, Güven Kepçe gibi Cide’nin ünlü firmaları da sayılıyor. Cideli farklı şirketler/firmalar da destek verecek.

Milletvekili Murat Demir’in talimatının ardından Danışman Mustafa Gürçay, sponsorlar aracılığı ile Serdar Ortaç, Sibel Can, Cengiz Kurtuoğlu,Zara, Sevcan Orhan,Ferman Toprak gibi sanatçılar ile görüşülmeye başlanıldığını ifade ettiği söyleniyor.

Bu arada bu sene 22.si kutlanacak olan Rıfat Ilgaz, Sarı Yazma Kültür ve Sanat Festivaline bakan düzeyinde katılım bekleniyor.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın